≡Karjala pusdienu piedāvājums

Pusdienu piedāvājums variet katru darba dienu mūsu restorānā variet baudīt sātīgu un garšīgupusdienu piedāvājumu. Pusdienu piedāvājums mainās katru nedēļu un pusdienu piedāvājumā ietilpst zupas, pamatēdieni, deserti un dzērieni. Pusdienu piedāvājums ir veidots tā, lai Jūs varētu to nedēļas gaitā variēt un ik dienu izmeiģināt kādu jaunu ēdienu. Atrodamies vecrīgā, kalēju ielā 50, droši zvaniet un piesakiet pusdienu piedāvājumu sev vai savai kompānijai, un baudiet tieši Jums individuāli gatavotu pusdienu piedāvājumu.Piedāvājam jums ēdienkarti veselai nedēļai, kas ietver tikai veselīgu un vērtīgu uzturu. Ticiet man- šīs būs piecas veselīgākā uztura dienas jūsu dzīvē.

KKarjala pusdienu piedāvājums

Katru darba dienu mūsu restorānā variet baudīt sātīgu un garšīgupusdienas. Pusdienas mainās katru nedēļu un pusdienu piedāvājumā ietilpst zupas, pamatēdieni, deserti un dzērieni. Pusdienas ir veidots tā, lai Jūs varētu to nedēļas gaitā variēt un ik dienu izmeiģināt kādu jaunu ēdienu. Atrodamies vecrīgā, kalēju ielā 50, droši zvaniet un piesakiet pusdienas sev vai savai kompānijai, un baudiet tieši Jums individuāli gatavotu pusdienas.Piedāvājam jums ēdienkarti veselai nedēļai, kas ietver tikai veselīgu un vērtīgu uzturu. Ticiet man- šīs būs piecas veselīgākā uztura dienas jūsu dzīvē.

Pusdienas mainās katru nedēļu un pusdienu piedāvājumā ietilpst zupas, pamatēdieni, deserti un dzērieni. Pusdienas ir veidots tā, lai Jūs varētu to nedēļas gaitā variēt un ik dienu izmeiģināt kādu jaunu ēdienu. Atrodamies vecrīgā, kalēju ielā 50, droši zvaniet un piesakiet pusdienas sev vai savai kompānijai, un baudiet tieši Jums individuāli gatavotu pusdienas.

Uz drīzu tikšanos, Karjala Bārs-Restorāns!

Pusdienu piedāvājums !
Aicinām Jūs nobaudīt gardas pusdienas pie mums 3 eiro vērtībā un saņemt zīmodziņu.
10.zīmogs – bezmaksas pusdienas (zupa + pamatēdiens + dzēriens)
Akcija spēkā 2 mēnešus, sākot no pirmā zīmoga saņemšanas.